Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір ножів |
| Кількість предметів в наборі | 8 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Нержавіюча сталь |
| Тип підставки | Настільна |
| Заточка леза | Двостороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Матеріал підставки | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза для овочів | 11 см |
| Довжина ручки ножа для хліба | 13.5 см |
| Довжина ручки ножа для чищення | 11 см |
| Довжина ручки універсального ножа | 13 см |
| Довжина леза для м'яса | 20.5 см |
| Довжина ручки ножа для овочів | 12 см |
| Довжина леза для хліба | 19.5 см |
| Довжина леза універсального ножа | 20 см |
| Довжина леза ножа для чищення | 9 см |
| Довжина ручки ножа для м'яса | 13.5 см |
Ножі "Giakoma" 8116. Набір включає в себе 5 ножів різних розмірів і призначення, кухонні ножиці, Мусатов для заточування ножів і підставку. Такий оригінальний набір зручно розміститься на робочій поверхні кухні, щоб ножі завжди були у вас під рукою. Він чудово впишеться в сучасний інтер'єр, і доповнить вже наявні у вас кухонні інструменти. Леза ножів виготовлені з якісної сталі. Добре ріжуть будь-які продукти. Ручки з пластика і стали мають ергономічну форму, тому такими ножами зручно працювати.
Крім ножів "Giakoma" 8116 у нас в інтернет-магазині можна купити оптом преси для часнику.
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 089 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.



