Набір антибактеріальний (ніж економка, два ножі і дошка), арт. 14-7
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Прогумований пластик |
| Заточка леза | Двостороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ручки ножа для чищення | 12 см |
| Довжина ручки універсального ножа | 12 см |
| Розміри дошки | 37х23 |
| Довжина леза для м'яса | 17 см |
| Довжина ножа-економки | 13.5 см |
| Покриття | Антибактеріальну |
| Довжина леза універсального ножа | 11 см |
| Довжина леза ножа для чищення | 7.5 см |
| Довжина ручки ножа для м'яса | 13.5 см |
Набір антибактеріальний 14-7 це прекрасний та відповідну опцію кухонних ножів, в який входить відразу все необхідне (3 ножа різного призначення, овощечистка і обробна дошка). Ножі мають гарний дизайн, який чудово впишеться на будь-яку кухню. Всі ножі мають сталеві леза, покриті антибактеріальної емаллю. Ручки виготовлені з нешкідливого харчового пластика з прогумованими вставками, для більш комфортного використання. Ручка комфортно лежить в руці, не вислизає під час використання.
Довжина великого ножа 24 см, довжина леза великого ножа 13 см. Довжина маленького ножа 19.5 см, довжина леза маленького ножа 8.5 см. Довжина ножа економки 13 см. Розмір дошки у вигляді яблука 25х 26 см.
Інформація для замовлення
- Ціна: 155 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.



