Набір антибактеріальний (13,5х26 см, ніж економка, маленький ніж і дошка), арт.14-11
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір ножів |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Прогумований пластик |
| Заточка леза | Двостороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ручки ножа для чищення | 12 см |
| Довжина ручки універсального ножа | 12 см |
| Розміри дошки | 37х23 |
| Довжина леза для м'яса | 17 см |
| Довжина ножа-економки | 13.5 см |
| Покриття | Антибактеріальну |
| Довжина леза універсального ножа | 11 см |
| Довжина леза ножа для чищення | 7.5 см |
| Довжина ручки ножа для м'яса | 13.5 см |
Набір антибактеріальний 14-11 це прекрасний і необхідний варіант кухонних ножів, в який входить відразу все необхідне (кухонний ніж і овощечистка). Ножі мають гарний дизайн, який чудово впишеться на будь-яку кухню. Всі ножі мають сталеві леза, вкриті антибактеріальної емаллю. Ручки виготовлені з нешкідливого харчового пластику з прогумованими вставками, для більш комфортного використання. Ручка комфортно лежить в руці, не вислизає під час використання.
Розміри: Довжина всього маленького ножа 19.5 см; Довжина леза маленького ножа 8 см; Довжина ножа-економки 14.5 см; Розмір упаковки: 13.5х26 см
В нашому інтернет-магазині ви можете купити не тільки набір антибактеріальний 14-11, але і терки з нержавіючої сталі для більш швидкого подрібнення продуктів.
- Ціна: 50 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.



