Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір ножів |
| Кількість предметів в наборі | 8 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Нержавіюча сталь |
| Тип підставки | Настільна |
| Заточка леза | Двостороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Матеріал підставки | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза для овочів | 11 см |
| Довжина ручки ножа для хліба | 13.5 см |
| Довжина ручки ножа для чищення | 11 см |
| Довжина ручки універсального ножа | 13 см |
| Довжина леза для м'яса | 20.5 см |
| Довжина ручки ножа для овочів | 12 см |
| Довжина леза для хліба | 19.5 см |
| Довжина леза універсального ножа | 20 см |
| Довжина леза ножа для чищення | 9 см |
| Довжина ручки ножа для м'яса | 13.5 см |
Набір ножів 8 предметів арт. 60-9 на підставці. Набір включає в себе: 5 ножів різних розмірів і призначення, кухонні ножиці, Мусатов для заточування ножів і дерев'яну підставку. Всі ножі мають сталеві леза. Матеріал не вбирає запахи продуктів, не окислюється. Ручки виготовлені з нержавіючої сталі з прогумованими вставками, для більш комфортного використання. Ручка комфортно лежить в руці, не вислизає під час використання. Ножі підходять для миття в посудомийній машині.
Інформація для замовлення
- Ціна: 392 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.




