Силіконова форма для випічки кексів "Кругла" RX-7027 арт. 830-2A-5
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 240 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Довжина | 350 мм |
| Матеріал | Силікон |
| Тип форми | Прямокутна |
| Призначення форми | Для кексів/мафінів |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Діаметр дна | 35 |
| Діаметр верху: | 50 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Силіконова форма для випічки кексів RX-7027 арт. 830-2A-5.
Незамінний помічник для сучасної людини. У силіконових формах для випічки можна готувати різноманітні страви такі як пироги, кекси, зробити желе.
Страви, приготовані в силіконових формах, відрізняються відмінними смаковими якостями, завдяки правильному розподілу температур і рівномірному розігріву вироби. Форму немає необхідності змащувати маслом, так як силікон володіє хорошими антипригарні властивості.
Силіконові форми дуже зручні в зберіганні. Їх можна згорнути і прибрати в шафу, а при черговому використанні форма набере первинного вигляду.
Форма проста в догляді, її можна мити в посудомийній машині, або під проточною теплою водою в м'якому мильному розчині.
На планшеті 24 осередки.
Розмір 35х24 см; діаметр верху: 5 см; діаметр низу: 3.5 см; глибина: 2 см
- Ціна: 117 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.



