Силіконова форма для випічки "Вафлі" Ø 17.5 см YH-272 арт. 830-15A-26



| Основні | |
|---|---|
| Призначення форми | Для пирога, Для бісквіта |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Діаметр | 175 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Тип форми | Кругла |
| Висота стінок | 15 мм |
| Матеріал | Силікон |
| Розмір комірки | 85х70 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Силіконова форма для випічки вафель YH-272 арт. 830-15A-26.
Незамінний помічник для сучасної людини. У силіконових формах для випічки можна готувати різноманітні страви такі як пироги, кекси, зробити желе.
Страви, приготовані в силіконових формах, відрізняються відмінними смаковими якостями, завдяки правильному розподілу температур і рівномірному розігріву вироби. Форму немає необхідності змащувати маслом, так як силікон володіє хорошими антипригарні властивості.
Силіконові форми дуже зручні в зберіганні. Їх можна згорнути і прибрати в шафу, а при черговому використанні форма набере первинного вигляду.
Форма проста в догляді, її можна мити в посудомийній машині, або під проточною теплою водою в м'якому мильному розчині.
Розмір: 17.5 см; розмір осередків: 8.5х7 см; глибина: 1.5 см.
- Ціна: 42 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.



