Набір ножів кухонних SSM-A011 (19.5 см, синій, 12 шт. в упаковці), арт. 4-1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Кількість предметів в наборі | 12 |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Заточка леза | Двостороння |
| Тип | Набір ножів |
| Довжина ножа | 19.5 см |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза для овочів | 12 см |
| Довжина ручки ножа для хліба | 13 см |
| Довжина ручки універсального ножа | 13 см |
| Довжина ручки ножа для чищення | 12 см |
| Довжина ручки ножа для овочів | 12 см |
| Довжина леза для м'яса | 21 см |
| Довжина леза для хліба | 19 см |
| Покриття | Антибактеріальну |
| Довжина леза універсального ножа | 20 см |
| Довжина леза ножа для чищення | 9 см |
| Довжина ручки ножа для м'яса | 13.5 см |
Набір кухонних ножів SSM-A011. Лезо виготовлено з міцної нержавіючої сталі. Матеріал не окислюється, не вбирає запахи продуктів. Лезо ножа довго залишається гострим, і не вимагає частого заточування леза. Ручка ергономічної форми виготовлена з нешкідливого харчового пластику, комфортно лежить в руці, не вислизає під час використання. Набір ножів ідеально підійде для нарізки тонкими скибочками.
Ціна вказана за 1 штуку.
Довжина: 19.5 см; довжина ручки: 10 см; довжина леза: 9.5 см.
Крім наборів кухонних ножів SSM-A011 ми пропонуємо вам купити у нас оптом недорогі терки з довгими ручками.
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.



