Набір ножів "Tramontina" (21 см, 12 шт. в упаковці), арт. D34 (19-13)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір ножів |
| Довжина ножа | 21 см |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Кількість предметів в наборі | 12 |
| Матеріал рукоятки | Прогумований пластик |
| Заточка леза | Двостороння |
| Виробник | Tramontina |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза для овочів | 12 см |
| Довжина ручки ножа для хліба | 13 см |
| Довжина ручки універсального ножа | 13 см |
| Довжина ручки ножа для чищення | 12 см |
| Довжина ручки ножа для овочів | 12 см |
| Довжина леза для м'яса | 21 см |
| Довжина леза для хліба | 19 см |
| Покриття | Антибактеріальну |
| Довжина леза універсального ножа | 20 см |
| Довжина леза ножа для чищення | 9 см |
| Довжина ручки ножа для м'яса | 13.5 см |
Металеві набір ножів Tramontina D34 (19-13) Лезо виготовлено з міцної нержавіючої сталі. Матеріал не окислюється, не вбирає запахи продуктів. Лезо має зубчастий нижній край, тому ніж довго залишається гострим, і не вимагає частого заточування леза. Ручка ергономічної форми виготовлена з нешкідливого харчового пластику, комфортно лежить в руці, не вислизає під час використання. Набір ножів ідеально підійде для нарізки тонкими скибочками.
Розміри: Довжина леза 11 см; Довжина ручки 10 см.
Крім наборів ножів Tramontina D34 (19-13) у нас можна купити оптом терки з нержавіючої сталі гарної якості і за доступною ціною. Ціна вказана за 1 штуку.
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 ₴
- Мінімальне замовлення: 12 шт.



