Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір ножів |
| Кількість предметів в наборі | 6 |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Прогумований пластик |
| Тип підставки | Настільна |
| Заточка леза | Двостороння |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Матеріал підставки | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза для овочів | 11 см |
| Довжина ручки ножа для хліба | 13.5 см |
| Довжина ручки ножа для чищення | 11 см |
| Довжина ручки універсального ножа | 13 см |
| Довжина леза для м'яса | 20.5 см |
| Довжина ручки ножа для овочів | 12 см |
| Довжина леза для хліба | 19.5 см |
| Довжина леза універсального ножа | 20 см |
| Довжина леза ножа для чищення | 9 см |
| Довжина ручки ножа для м'яса | 13.5 см |
Набір ножів "PETERHOF" арт. PH 22408. В набір ножів Peterhof PH 22408 входить ніж кухарський, ніж для хліба, ніж для м'яса, ніж універсальний, ніж для овочів, а також дерев'яна підставка. Лезо виконане з високоякісної нержавіючої сталі. Ручка зроблена з бакеліту. Завдяки цьому і ергономічній формі ніж зручно тримати. Набір легко мити в посудомийній машині. Peterhof PH 22408 буде мати гарний вигляд на вашій кухні і не займе багато місця разом з підставкою з дерева.
Інформація для замовлення
- Ціна: 157 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.



