Силіконова форма "Ескімо міні" для морозива арт. 890-42125218P
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Прямокутна |
| Призначення форми | Для бісквіта |
| Матеріал | Силікон |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Висота стінок | 21 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість осередків | 8 шт. |
| Розмір осередку (мм) | 70х40 |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
Силіконова форма "Ескімо мини" для морозива арт. 890-42125218P
Використовується для приготування освіжаючих літніх десертів - морозива або замороженого соку. Високоякісний харчовий силікон без запаху, форму можна використовувати на професійній і домашній кухні. Силікон має широкий температурний діапазон, витримує температуру від -40 ° С до + 230 ° С. У ній можна готувати не тільки домашнє морозиво або заморожений сік, а й порційні десерти - желе, кекси на паличці, капкейкі або бісквіти, зануривши їх потім в шоколад або шоколадну глазур і прикрасивши на свій смак.
На планшеті 8 осередків
Розмір: 42х12.5 см; глибина: 2.1 см; розмір осередку: 7х4 см
У комплекті також є палички для морозиваІнформація для замовлення
- Ціна: 178 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.








