Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 400 мл |
| Внутрішнє покриття | харчове олово |
| Висота | 100 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал ручки | дерево |
| Матеріал | Мідь |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Знімна ручка | Ні |
| Зливний носик | Так |
| Діаметр горлечка | 50 мм |
| Зовнішнє покриття | нікель |
| Діаметр дна | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ручки | 165 мм |
Турка мідна 0.5 л Україна (темна ручка) арт. 213005.
Виготовлена з листової міді. Мідь самий підходящий матеріал для рівномірного і правильного прогріву кави. Для захисту від зовнішніх впливів, внутрішні стінки і дно турки покриті харчовим оловом. Мідну турку можна використовувати на газовій, електричній і склокерамічною плиті. Зручна дерев'яна ручка красива і захистить Ваші руки від опіків.
Міді притаманна рівномірна теплопровідність, що дозволяє приготувати каву, що відрізняється вишуканим ароматом. Cама турка має вузьке горлечко, що також важливо для приготування кави.
Розміри: діаметр горлечка 5 см; діаметр дна 11 см; висота 10 см; довжина ручки 17.5 см.
Інформація для замовлення
- Ціна: 462 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.



