Силіконова форма для випічки кексів "Кошик" арт. 840-72351
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 320 мм |
| Матеріал | Силікон |
| Діаметр дна | 45 |
| Діаметр верху: | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Форма для випічки |
Силіконова форма для випічки кексів "Кошик" арт. 840-72351
Незамінний помічник для сучасної людини. У силіконових формах для випічки можна готувати різноманітні страви такі як пироги, кекси, зробити желе.
Страви, приготовані в силіконових формах, відрізняються відмінними смаковими якостями, завдяки правильному розподілу температур і рівномірному розігріву вироби. Форму немає необхідності змащувати маслом, так як силікон володіє хорошими антипригарні властивості.
Силіконові форми дуже зручні в зберіганні. Їх можна згорнути і прибрати в шафу, а при черговому використанні форма набере первинного вигляду.
Форма проста в догляді, її можна мити в посудомийній машині, або під проточною теплою водою в м'якому мильному розчині.
На планшеті 12 осередків.
Розмір: 32х24 см; діаметр верху: 7 см; діаметр низу: 4.5 см; глибина: 3 см.
На планшеті 12 осередків.
Розмір: 32х24 см; діаметр верху: 7 см; діаметр низу: 4.5 см; глибина: 3 см.
- Ціна: 122 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.



