Силіконова форма для випічки кексів "Кошик" арт. 840-104090483
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 285 мм |
| Матеріал | Силікон |
| Діаметр дна | 25 |
| Діаметр верху: | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Форма для випічки |
Силіконова форма для випічки кексів "Кошик" арт. 840-104090483
Незамінний помічник для сучасної людини. У силіконових формах для випічки можна готувати різноманітні страви такі як пироги, кекси, зробити желе.
Страви, приготовані в силіконових формах, відрізняються відмінними смаковими якостями, завдяки правильному розподілу температур і рівномірному розігріву вироби. Форму немає необхідності змащувати маслом, так як силікон володіє хорошими антипригарні властивості.
Силіконові форми дуже зручні в зберіганні. Їх можна згорнути і прибрати в шафу, а при черговому використанні форма набере первинного вигляду.
Форма проста в догляді, її можна мити в посудомийній машині, або під проточною теплою водою в м'якому мильному розчині.
На планшеті 15 осередків.
Розмір: 28.5х16.5 см; діаметр верху: 4 см; діаметр низу: 2.5 см; глибина: 2.5 см
- Ціна: 72 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.



