| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Форма для сладостей |
| Материал | Силикон |
| Длина | 195 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Высота | 15 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Страна производитель | Китай |
| Форма | Фигурная |
| Основные | |
| Кількість осередків (шт) | 3 |
| Розмір осередку (мм) | 185х30 |
Силіконова форма для льодяників "Фігури" арт. 880-491848 Може бути використана для заморозки напоїв, соусів, або для створення цукерок. В осередку форми можна заливати не тільки чисту воду, а й різноманітні соки, заморожувати трав'яні відвари або подрібнену м'яту. Такий лід буде дуже ефектно виглядати в келихах на вечірках.
Форма виготовлена з харчового силікону, він не виділяє хімічних речовин, не вбирає запахів.
Завдяки тому, що силікон пластичний, готові продукти легко без будь-яких зусиль і додаткових дій відходять від стінок форми.
Форма багаторазового використання, відмінно миється проточною водою або в посудомийній машині з мінімальним використанням миючих засобів
Розмір: 19.5х11 см, довжина з паличкою: 18.5 см, довжина без палички: 11.5 см, ширина верху: 3 см; глибина: 1.5 см
- Цена: 30 ₴
- Минимальный заказ: 5 шт.



